fbpx

„Zaklinam chwile i emocje na fotografiach

Jako fotograf staram się być perfekcjonistą, który obsesyjnie wręcz skupia się na szczegółach, budujących atmosferę całości kadru. W moich fotografiach doświadczysz kreatywnych i przyjemnych kadrów, dbałości o detale oraz niebanalnej postprodukcji.

Znalezienie odpowiedniego miejsca oraz dobór stylizacji jest często wyzwaniem większym, niż sama sesja – w wielu przypadkach staje się kluczowym aspektem, wpływającym na końcowy efekt „wow”.

Staram się budować klimat ustalony wcześniej z Klientem, zatem każdy element: kolory (w tym stroju, butów czy nawet paznokci!), elementy architektury, styl ubioru, dodatki do ubioru, makijaż itp., a nawet pogoda – wszystko to jest szczegółowo omawiane przed sesją, by nic nam nie umknęło i nie pochłaniało naszej uwagi podczas zdjęć.

Zależy mi na tym, by Klient czuł się komfortowo, dlatego staram się zarówno na sesji jak i przed sesją o luźną atmosferę. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest zawodowym modelem i czasem potrzebuje chwili, by złapać pozytywny vibe 🙂

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!
Maciej Bagiński

#socialmedia

error: Treść jest chroniona - nie możesz kopiować!